Način da se pronađu bezbednije alternative
> Kontakt

Kontakt

Kooperationsstelle Hamburg IFE GmbH

www.kooperationsstelle-hh.de
E-mail: info@subsport.eu

Kooperationsstelle Hamburg IFE GmbH
Humboldtstraße 67a
D-22083 Hamburg
Nemačka

Tel.: +49 (0)40 484010 100
Fax: +49 (0)40 484010 199

Direktor projekta

Dr. Lothar Lißner
Tel.: +49 40 484010 100
l.lissner@kooperationsstelle-hh.de

Asistent na projektu

Corinna Bremer
Tel.: +49 (0)40 484010 100
info@subsport.eu
c.bremer@kooperationsstelle-hh.de

Project manager

Dr. Ellen Schmitz-Felten
Tel.: +49 (0)40 484010 161
e.schmitz-felten@kooperationsstelle-hh.de

Dr. Izabela Banduch
Tel.: +49 (0)40 484010 140
i.banduch@kooperationsstelle-hh.de

Dr. Steffen Brenzel
Tel.: +49 (0)40 484010 120
s.brenzel@kooperationsstelle-hh.de

Raluca Aurora Stepa
r.stepa@kooperationsstelle-hh.de

ALHem – Alternativa za bezbednije hemikalije

www.alhem.rs

Valentina Mart
valentina.mart@alhem.rs

International Chemical Secretariat (ChemSec)

www.chemsec.org

Anna Lennquist, PhD
Tel.: +46 31 799 91 28
anna@chemsec.org

Jerker Ligthart
Tel.: +46 31 711 01 52
jerker@chemsec.org

Instituto Sindical de Trabajo Ambiente y Salud (ISTAS)

www.istas.ccoo.es

Sara Pérez
Tel: +34 914 491040 248
sperez@istas.ccoo.es

Dolores Romano
dromano@ istas.net

Tatiana Santos
tsantos@istas.ccoo.es


International Chemical Secretariat (ChemSec)

www.chemsec.org

Anna Lennquist, PhD
Tel.: +46 31 799 91 28
anna@chemsec.org

Jerker Ligthart
Tel.: +46 31 711 01 52
jerker@chemsec.org

Grontmij A/S

www.grontmij.dk

Lone Ankjær, Tel.: +45 4348 6030
lone.ankjaer@grontmij.dk

Lone Wibroe, PhD
lone.wibroe@grontmij.dk

Annemarie Bachmann, Tel.: +45 8228 1448
annemarie.bachmann@grontmij.dk

Pretraži SUBSPORT
Web-sajt
Baza podataka ograničenih i prioritetnih supstanci » Link
Baza pojedinačnih primera » Link

Drugi web-sajtovi i baze podataka o supstituciji
Loading
Logo Alhem Logo Grontmij Logo Istas Logo Chemsec Logo Kooperationsstelle Hamburg